Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/local/apache/www/htdocs/metropolianet.fr.pl/mods/banners/index.php on line 11

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/local/apache/www/htdocs/metropolianet.fr.pl/mods/banners/index.php on line 18

Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/local/apache/www/htdocs/metropolianet.fr.pl/mods/banners/index.php on line 25

Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/local/apache/www/htdocs/metropolianet.fr.pl/mods/banners/index.php on line 35
 


      W tym dziale postaramy się przekonać Państwa dlaczego warto się u nas reklamować. Naszym największym atutem jest to, że nie posiadamy konkurencji. Jesteśmy jedynym stale rozwijanym i ulepszanym portalem poświęconym wyłącznie niezależnej kulturze hip-hop. Działamy od roku 2001. Nasz główny cel to pomoc w rozwoju młodych artystów poprzez promocje w internecie. Organizujemy również koncerty na terenie całej Polski, aby nasi artyści mogli zaprezentować swoje umiejętności na żywo, przed szerszą publicznością. Nasze działania mobilizują zarówno ich, jak i nas do dalszej pracy, do rozwoju tej pięknej kultury jaką jest hip-hop. Metropolia poświęcona jest również graffiti, breakdance, komiksie, imprezą i innym ciekawym dla młodzieży tematom.
      Nasz portal jest codziennie aktualizowany przez wielu młodych ludzi. Zamieszczamy na nim wiele ciekawych artykułów, obiektywnych recenzji, wywiadów wraz z profesjonalnymi zdjęciami. Na bierząco przedstawiamy informacje z podziemnego świata hip-hopu. Dzięki forum odwiedzający mogą podzielić się opiniami na temat wybranego wykonawcy, czy też przedstawić inne nurtujące ich problemy. Potężna baza multimediów pozwala na bliższe poznanie artystów, poprzez nagrania mp3, teledyski, które każdy może skomentować, ocenić, przedstawić swoją opinię na ich temat. Dzięki temu artyści wiedzą nad czym jeszcze muszą więcej popracować, a nad czym mniej. Nasze strony są kierowane głównie do ludzi młodych. Mamy za sobą kilkuletnie doświadczenie.
      Zapewne zastanawiacie się ile kosztuje u nas reklama. Nie jesteśmy drodzy, pieniądze z reklamy zostają przeznaczone na dalszy rozwój portalu. Niestety, tak duży portal wiąże się ze sporymi kosztami. Jesteśmy również zainteresowani wymianą barterową. Mamy bardzo wygodne formy reklamy:

Reklama typu banner
W części nagłówkowej zostanie zamieszczona prostokątna reklama (do 468x60 pikseli) *oparta na prawdopodobieństwie.
2 tygodnie- 100 PLN
1 miesiąc- 175 PLN
2 miesiące- 300 PLN
3 miesiące- 400 PLN
Reklama typu button
W części bocznej, widocznej bez przewijania strony, zostanie zamieszczona prostokątna reklama (do 180x120 pikseli) *oparta na prawdopodobieństwie.
2 tygodnie- 65 PLN
1 miesiąc- 100 PLN
2 miesiące- 180 PLN
3 miesiące- 250 PLN
Reklama mailingowa
Reklama polega na jednorazowym wysłaniu wiadomości e-mail (graficznej lub tekstowej) do każdej z osób zapisanych dobrowolnie na listę subskrypcyjną portalu METROPOLIA.net. Ilość tych osób wynosi na dzień dzisiejszy 8000 osób.
jednorazowa wysyłka- 100 PLN
Reklama typu pop-up lub layer
Istnieje również możliwość pojawiania się reklam w okienku wyskakującym, tzw. "pop-upie" oraz jako tzw. "layer" (reklama nałożona na stronę).
cena do uzgodnienia

Wszelkie pytania proszę kierować na redakcja@metropolia.net.

*oparte na prawdopodobieństwie - elementy, których projekcja nie jest limitowana ilością odsłon, ale okresem projekcji i prawdopodobieństwem wylosowania danego elementu z puli identycznych reklam. Prawdopodobieństwo określane jest w procentach i gwarantujemy minimalne prawdopodobieństwo 20%. Proces losowania jest sprawiedliwy i oparty na generatorze liczb pseudolosowych.
  © 2002-2004 Metropolia

KONTAKT - FAQ - REKLAMA - FORUM -